PC verze Watch Dogs 2 vyjde později než na konzole !

V minulosti se u velkých značek Ubisoftu stávalo menším pravidlem, že PC verze daných titulů vycházely později než konzolové. Nejednalo se o nějaké velké prodlevy, bavíme se o řádu maximálně jednoho měsíce, ale i tak. Tomu se poslední dobou zamezilo, každý titul vyšel na všech platformách stejně.

Avšak po dlouhé době se tohoto „miniodsunutí“ opětovně dočkáme, a to u Watch Dogs 2. Zatímco konzolové verze vyjdou tak, jak mají, tedy15. listopadu, PC hráči se dočkají až 29. listopadu. Na druhou stranu Ubisoft přislíbil PC verzi několik exkluzivních věciček, jako je plná podpora 4K rozlišení nebo ještě lepší Ultra a Extra detaily.

Mimo jiné Ubisoft využil tohoto oznámení k tomu, aby zveřejnilsystémové nároky Watch Dogs 2. PC hráči mají tím pádem čas na to teoreticky svoji mašinku trochu vylepšit, pokud bude zapotřebí.

Minimálně budete potřebovat Intel Core i5-2400S nebo AMD FX-6120, 6 GB RAM a Nvidia GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon HD 7870. V ideálním případě byste měli vlastnit Intel Core i5-3470 neboAMD FX-8120, 8 GB RAM a Nvidia GeForce GTX 780, GTX 970, GTX 1060 nebo AMD Radeon R9 290.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=hh9x4NqW0Dw[/embedyt]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: